Niemal każda kobieta przynajmniej raz dziennie zadaje sobie pytanie: „Co by się w tu ubrać?” Dla większości przedstawicielek płci pięknej ubiór ma duże znaczenie. Odwieczny bałagan w szafie nie jest dobrym sprzymierzeńcem, warto więc zadbać o to, aby w miejscu, gdzie trzyma się swoje ubrania, zadbać o należyty porządek. Jak to zrobić?

Dobrym pomysłem jest zamontowanie w swoim pokoju lub sypialni przesuwnej szafy typu komandor. Półki, szuflady, wysuwane wieszaki i regały na buty oraz inne dodatki pozwalają posegregować garderobę według różnych kategorii – bawełny grubej, obuwia, letnich sukienek i bluzek, spodni, a nawet ubrań przeznaczonych na zimę. W szafie komandor z powodzeniem zmieści się zimowy kożuch, parka zimowa damska, czy puchowa kurtka. Tym samym łatwiej jest zachować ład, a znalezienie stylizacji na odpowiednią okazję nie będzie stanowiło już większego problemu.

Zaletą takiej szafy jest duża przestronność. Ze względu na jej wysoką funkcjonalność, jest znakomitym rozwiązaniem w pomieszczeniach o małym metrażu. Wielbicielki minimalizmu, które nie lubią zagracać mieszkania, mogą w niej schować różne przedmioty, takie jak: książki, pamiątki, akcesoria biurowe, które będą dodatkowo zabezpieczone przed kurzem.
Szafa komandor jest wykonywana na wymiar, co znacznie ułatwia i skraca proces poszukiwań mebla na ubrania o właściwej wielkości. Jest świetnym miejscem na dziecięce ciuszki i zabawki.
Jej lustrzany front rozjaśnia wnętrze i optycznie je powiększa. Łatwość użytkowania (przesuwne drzwi) pozwala na szybki dostęp do potrzebnych w danym momencie ubrań.